img Domov | Nastaviť ako domovskú stránku | Pridať do obľúbených | Mapa stránok
Dnes je: 29.5.2017, meniny má: Vilma, zajtra: Ferdinand
Jazyk: img img

VYDAVATEĽSTVO
NAKLADATELSTVÍ
PUBLISHING
VERLAG

zamestnanie
reklamačný servis

V prípade akejkoľvek nespokojnosti s kvalitou výrobku alebo so službami, ktoré Vám ponúkame, neváhajte a kontaktujte naše oddelenie reklamácií. Pokiaľ došlo čo i len nedopatrením k akémukoľvek Vášmu znevýhodneniu, ktoré pociťujete, pracovníci spoločnosti PUBLICOM s.r.o. sú povinní spísať s Vami riadny reklamačný protokol a reklamáciu vyriešiť v lehote stanovenej zákonom.

poslať mail
Tel.: 046 542 71 75
kvalitné materiály

Na výrobu ponúkaných produktov používame výhradne certifikované materiály vysokej kvality. Najväčší dôraz pri výbere používaných materiálov sa kladie na ich budúce použitie v školskom prostredí. Preto sú zdravotne vyhovujúce, bezpečné pri manipulácii, trvácne, farebne stále, pevné a odolné proti poškodeniu. Taktiež pri výbere materiálov prísne zohľadňujeme kritériá, ktorými v maximálnej možnej miere predchádzame prípadnému možnému úrazu, ktorý by mohol nastať v dôsledku používania našich výrobkov. Preto zásadne nepoužívame materiály ako sklo, materiály s ostrými hranami, s veľkou hmotnosťou a pod.

poslať mail poslať mail
kontrola kvality

Spokojnosť každého zákazníka je jedným zo základných cieľov vydavateľstva, o ktorý sa denne staráme. Pravidelne vykonávame kontrolu pracovných postupov, ich dodržiavanie a snažíme sa o ich inováciu. Vedenie spoločnosti si uvedomuje, že kvalitný produkt dokáže poskytnúť iba kvalifikovaný personál. Z tohto dôvodu spoločnosť programovo zabezpečuje školenia pracovníkov na všetkých úrovniach. Pokiaľ by sa aj napriek všetkým zavedeným opatreniam v oblasti kontroly kvality vyskytol problém s dodaným výrobkom, neváhajte a kontaktujte nás. Taktiež, ak by ste mali akýkoľvek návrh na zlepšenie kvality produktu, radi ho od Vás prijmeme, zvážime a v prípade opodstatnenia aj uvedieme do praxe.

poslať mail
konečné ceny

Naše ceny, ktoré uvádzame pri výrobkoch, sú konečné a ďalšie neočakávané platby Vám nikdy neúčtujeme. Pre našich zákazníkov navyše poskytujeme niekoľko cenových zvýhodnení, ktoré uvádzame v cenníkoch. Množstevné rabaty alebo nárazové sezónne cenové akcie zverejňujeme nielen v cenníkoch a na web stránkach v e-shope, ale tieto informácie Vám radi poskytnú aj naši predajcovia pôsobiaci v každom regióne Slovenskej i Českej republiky. Títo sú povinní podať Vám, našim zákazníkom, ucelené informácie o cenách a platbách tak, aby našli pre Vás najvýhodnejšiu formu financovania Vášho nákupu. Ak by ste mali akékoľvek nejasnosti ohľadom ponuky od predajcu, využite možnosť kontaktovať priamo pracovníka odbytu, ktorý Vám ochotne pomôže zodpovedať Vaše otázky týkajúce sa cien. (telefonický kontakt: )

poslať mail
osobné doručenie

Všetky naše výrobky na základe Vašej objednávky balíme do obalov, ktoré vyhovujú dnešným ekologickým požiadavkám. Následne Vám naše výrobky doručujeme výhradne zmluvným kuriérom, ktorý ich osobne doručí na Vami zadanú adresu, Vami určenej osobe. Pri doručovaní balíkov berieme ohľad na možnú zaneprázdnenosť Vás - našich zákazníkov. Z tohto dôvodu Vám náš zmluvný kuriér doručí ochotne balík aj na druhé doručenie (pokiaľ ste ho pri prvom doručení nemohli prevziať). Pre čo najkvalitnejšie doručenie Vášho balíka k Vám je vhodné uviesť okrem adresy, mena a priezviska aj telefónne číslo, na ktorom Vás kuriér môže počas doručovania zastihnúť.

poslať mail

© 2006-2008 Publicom.sk - All rights reserved, including the right of reproduction in whole or in part.

Webdesign by: WEBkomplex.sk